Jeśli grałeś kiedyś w Worms to idealnie trafiłeś. Dziś przyszedł czas na przedstawienie kolejnej gry o tytule Wormix. Grę rozpoczynamy jedną z postaci którą grając regularnie możemy ulepszać nowe uzbrojenie i umjejętności. W Wormix kody jest masa broni do użycia, a rozgrywka podzielona jest na rundy. Jeśli przypomina Ci to wormsy to masz rację, wormix jest bardzo podobny ale osadzony jako gra przeglądowa więc nie potrzebujesz instalować jej na komputerze.

Każdy lubi rywalizację, w tym przypadku mamy ją zapewnioną i to na wysokim poziomie. Naszymi rywalami mogą być albo przeciwnicy którymi steruje komputer, albo prawdziwi gracze z listy naszych znajomych. Znajomych można zaprosić również do zespołu, aby wspólnie toczyć zacięte pojedynki na wielu z aren. Wygranie z przeciwnikami nie jest takie proste, bardzo ważna jest taktyka która zastosujemy do rozgrywki. Umiejętności szybkości reakcji, precyzji oraz wymierzania celu również będą dokładnie zweryfikowane.

kody wormix

Jak program dodaje monety i rubiny?

Rozgrywka w Wormix Kody toczy się w szybkim tempie, nie ma zbyt dużo czasu na zastanowienie się, dlatego myszki w dłonie i do dzieła! Jeśli potrzebować będziecie rubiny albo monety to warto pobrać generator który doda Wam walutę. Dzięki nim szybciej ulepszycie swoją postać i będziecie mogli łatwiej pokonywać znajomych.. Do odkrycia jest przecież aż 70 rodzaju broni..