Chcielibyśmy Was zaprosić do świata miłych, ale czasem też nieprzyjemnych Zombie i przedstawić grę Zombie Island. Gra dostępna jest m.in na facebooku i do tej pory zebrała miliony fanów. Warto zaznaczyć, że spróbować rozgrywki online można również na portalu NK. Na Facebooku dokładna nazwa to Zombie Island, natomiast na NK jest to Świat wg. Zombie.

zombie island kody na zombiedolce

Program w akcji..

Jak już dołączysz do gry staniesz się małym zombiakiem Twoim celem będzie zbudowanie przyjaznej wyspy. Pamiętaj jednak, że życie na wyspie nie jest usłane różami i czekać Cie będzie wiele wyzwań! Jednym z nich jest sztuka.. uprawy warzyw i owoców. W Zombie Island kody ważne jest, aby codziennie i sumiennie zbierać plonu.

Po uzbieraniu to co wyrosło z ziemi warto zastanowić się jakie budynki wybudować, aby infrastruktura wyspy była bardziej przyjazna. Planowanie rozwoju wyspy nie należy do najłatwiejszych jednak nie jest konieczne robienie tego samemu.

W Zombie Island kody dostępna jest cała gama budynków których budowa ma przyczynić się do produkowania materiałów.
Na pobliskich wyspach mieszkają sąsiedzi którzy mogą odwiedzać naszą wyspę pozostawiając prezenty. Grając również możemy wybrać się w odwiedziny i spróbować znaleźć różne elementy kolekcji. Jeśli nasze kolekcje są niekompletne można dokonać wymiany.

Program który prezentujemy dodawać monety oraz zombuck’s bezpośrednio na konto. Program używa najnowszych skryptów i debuggery flash. Dzięki większej ilości monet gra powinna być bardziej spokojna i nie powinniśmy narażać się na stratę czasu i niepotrzebnych nerwów.