Legend Online czyli gra z gatunku RPG to nowa pozycja prezentowana na blogu. Gra na pierwszy rzut oka odróżnia się od inncyh pozycje tym, że można w nią grać wykorzystując przeglądarkę. Na samym początku musimy dokonać wyboru co do posatci która będzie towarzyszyć nam przez całą rozgrywkę. Tutaj wybór jest szeroki m.in wojownik, wojowniczka po czarodzieja czy strzelca.

Specjalnością wojownika z pewnością jest walka bezpośrednia z wielką ilością ciosów postać będzie siała postrach w szeregach wroga. Waleczność postaci jest bardzo wysoko i niezależenie od warunków jej siła ciosów będzie wysoka. Wojowniczka natomiast od wczesnych lat nabywa umiejętności posługiwania się orężem i w niczym nie ustępuję wojownikowi. Zdawać by się mogło, że posiada nawet większa technikę walki oraz zwinność potrafi wyprowadzić w pole niejednego przeciwnika. Jeśli przyjmiecie taktykę w Legend Online kody, że grać chcemy na dystans jest to oczywiście możliwe dzięki wybraniu postaci Strzelca. Charakteryzuje się bowiem wysokim zasięgiem ataku oraz tym, że jednym tylko strzałem potrafi zabrać dużo życia przeciwnikowi a nawet odebrać mu życie.

Lubicie czary? Postać czarodzieja będzie odpowiednia, potrafi on bowiem siąc postrach w szeregach wroga używając zaklęc i żywiołów jako swoich tylko sprzymierzeńców. Najsilniejsze bestie często szybko poddają się przed działaniem sił ognia czy energi. Jeśli zostaniecie ranni czarodzieje w Legend Online kody potrafi używać leczenia dla siebie i towarzyszy.

legend online generator złota

Działanie programu w akcji..

Cała fabuła Legend Online kody rozgrywa się w czasach kiedy wojna pomiędzy potworami i ludźmi dobiega końca. Wzmożone ataki na osady oraz pojawianie się nowych potworów jednak wskazuje na to, że konflikt może się ponowić – to tutaj zacznie się nasza przygoda. Rozgrywka w grze pozwoli na walkę z minotaurami czy zmierzenie się z odrodzonymi smokami. System i możliwość walki od A do Z jest według nas bardzo dobrze przygotowany – jest to połączenie rodzaju strategii z dobrze pokazaną mechaniką walki. Potyczki są bardzo ciekawe, do naszego bohatera w trybie współpracy dołączyć może inna postać. Kombinacji które tworzyć można podczas walki jest bardzo dużo i z pewnością użycie każdej z nich będzie bardzo efektywne i widoczne na obrażeniach u przeciwnika.

Na pierwszy rzut oka można nie uwierzyć, że do czynienia mamy z grą przeglądarkową gdyż cała szata graficzna jest bardzo dobrze przygotowana. Efekty czarów czy animacje walki prezentują się świetnie, a cała gra dzięki temu jest ciekawsza. Setki graczy codziennie zmaga się na arenach w walce w Legend Online kody, ale gracz skupiają się nie tylko na walce bowiem do gry potrzebne są surowce. Przygotowany został program, który pozwala na dodawanie złota oraz diamentów – dzięki kilku klikom możecie bez problemu dodać tyle diamentów ile chcecie. Odkrywanie nowych możliwość gry dzięki temu będzie łatwiejsze – za złoto i diamenty można kupić bardzo wiele przedmiotów – nieosiągalnych przecież bez tego!

Program współpracuje również z NK.