Margonem z gatunku MMORPG powstał w 2006 roku, a cała fabuła gra polega na zdobywaniu coraz lepszego ekwipunku i rozwijaniu swojej postaci. W grze dostępne jest 6 klas bohaterów, trzy walczące z bliska oraz trzy które walczą na dystans. Wojownik jest to druga najwytrzymalsza postać w Margonem kody, może walczyć bronią jednoręczną oraz korzystać z tarczy.

Wojownik również może korzystać z broni jednoręczne – siła ciosu jest bardzo efektywna. Wojownik może być zalecaną postacią dla początkujących graczy, a potwory na początku będą sprawiały naszej postaci nikłe obrażenia. Dzięki temu podczas początkująych wypadów do zbierania ekwipunku i złota będzie bardziej wytrzymalsza.

Drugą klasą jest Palladyn, a jest to definitywnie najwytrzymalsza postać w całej grze Margonem kody. Oprócz standardowego trybu defensywy z użyciem tarczy – może się regenerować oraz używać aury wzmacniającą defensywę. W umiejętnościach posiada obronę dla żywiołów.
Palladyn również może być zalecany dla początkujących, nie ma aż tak mocnej defensywy gdyż walczy z bliska. Parowania i uniki to mocniejsze strony tej postaci. Palladyn korzysta z jednej głównej broni oraz pomocniczej.

Czy są klasy atakujące na dystans?

Do postaci dystansowych można zaliczyć Maga, który posługuję się specjalnościami magicznymi i leczniczymi. Również jak Palladyn ma aurę, które wspomagają towarzyszy podczas walki. Mag może zamrażać, używać ognia czy porażenia w postaci błyskawicy.

Łowca natomiast dysponuje sporym zasięgiem, a postacie które walczą z bliska muszą dość blisko podchodzić do tej postaci. Do ataków używa strasznie silnie zatrutych strzały, a jego sekwencje są bardzo użytkowe.
Tropiciel jest to inna wersja łowcy, charakteryzuje się dalekim dystansem jednak nie przebija pancerza strzałami – do ataków używa magii. Tropiciel używać czarów w wyprowadzaniu ataków.
Podsumowując opis klas w Margonem to każda z nich nadaje się dla początkujących, jednak podczas nabijania punktów najefektywniejszy powinien być Palladyn oraz Wojownik.

Do dyspozycji dla graczy w Margonem kody jest sporo ciekawy rozwiązań, można skorzystać z listy znajomych, a komunikacja nie powinna sprawić problemu. Jeśli nie chcemy z kimś być znajomym to użycie listy niechcianej będzie dobrym pomysłem.
W Margonem do dyspozycji graczy jest możliwość zakładania klanu, żeby skupić graczy wokół siebie. Gra oferuja liczne dodatki takie jak skórki które zmieniają wygląd interfejsu.

Jakie są sposoby na zdobywania złota?

Sposobami na złoto jakich z jakich można korzystać to zbieranie kwiatków które w szybkim tempie pomogą Wam nazbierać złota. Podczas expienia warto zaopatrzyć się w mikstury lecznicze. System aukcyjny również może pozwolić nam na szybki zarobek, a polega na handlu przedmiotami. Jednak używając tego sposobu trzeba być już trochę obytym z grą i wiedzieć jakimi przedmiotami warto handlować a które nie są wskazane do handlu. Prostym sposobem powinno być sprzedawania mało wartościowych dla nas przedmiotów które wypadają od naszych przeciwników. Uzyskane przedmioty możemy sprzedać pozyskują złoto.

Najszybszym rozwiązaniem na zdobycie Margonem kody jest skorzystanie z generator złota i smoczych łez który umieszczony jest do pobrania na naszej stronie.

złoto do margonem

Program tutaj prezentowany jest w wersji 2.5 oraz obsługiwany jest na najpopularniejszych przeglądarkach w tym Safari (Mac). Pozwala na dodawanie złota oraz smoczych łez wcześniej pobierając listę proxy. W logach można zobaczyć cały przebieg procesu.

Ze statystyk gry wynika, że Margonem ma ok. 325 tysięcy graczy, którzy prowadzą rozgrywkę w ramach 18 światów oficjalnych oraz 38 prywatnych. W roku 2011 Margonem uplasowało się na 6. miejscu rankingu najpopularniejszych gier online w Polsce według portalu Komputer Świat.