Gry która dostępna jest na portalu NK pod nazwą Na Ryby przyciąga niezliczoną masę fanów. Na ten moment gra w nią ponad 1 mln użytkowników i liczba wciąż rośnie. Nie bez powodu… jest to gra które niesamowicie wciąga! Mało kto przecież nie lubii posiedzieć nad wodą w spokoju delektując się ciszą i patrząc na spławik. Często też towarzyszy temu wspólne grillowanie czy rozmowy do późna. Od teraz kiedy pogoda za oknem nie będzie sprzyjać, można spróbować swoich sił w łowieniu na ekranie monitora. W grze Na Ryby kody można rywalizować z przyjaciółmi, wzywać do walki innych wędkarzy czy pokonywać swoje rekordy największej wyłowionej ryby.. i wiele wiele więcej. Gra na samym początku daje nam nam jedną wędkę, jeden rodzaj żyłki oraz przynętę. Warto logować się z dnia na dzień gdyż można otrzymywać za to dodatkowe nagrody. W grach tego typu na start nasz sprzęt nie jest jakby to powiedzieć z wysokiej półki.. żeby kupić nowe żyłki, przynęty czy wędki potrzebna nam jest waluta a w tym przypadku Banknoty i Monety które znacznie ułatwiają grę i możliwość stania się lepszym wędkarzem.

na ryby banknoty

Jak program dodaje monety i banknoty do gry?

Gdy zdobędziemy więcej złota to pora na wybranie się na zakupy do sklepu w celu skompletowania najlepszej wędki. Pozwoli to na jeszcze większe połowy. Banknoty zdobywa się trudnię gdyż dzięki nim można kupować cenniejsze przedmioty.. jednak używają Na Ryby Kody staje się to znacznie prostsze. Zapomnieliśmy powiedzieć jeszcze o jednym mianowicie na początku kariery profesjonalnego wędkarza cześć wyposażenie w sklepie jest niedostępna.

Krótko o rodzaju wędkowania jakie możemy uprawiać grając w Na Ryby a jest to spinning, spławik oraz wędkarstwo morskie. Aby dotrzeć do dalej zlokalizowanych łowisk potrzebne są pojazdy.

Gramy online więc nie dziwne jak to w grach tego typu, że mamy dostępny livechat w którym możemy dzielić się na bieżąco wrażeniami z znajomymi, a jeśli mamy dużo ilość znajomych i również grają oni w Na Ryby kody to można wymienić się prezentami. Na pewno umili to grę i sprawi, że łowienie będzie jeszcze bardziej przyjemniejsze. Teraz może dwa słowa jak to tak naprawdę łowi – nie jest to skomplikowane a wszystko sprowadza się do wciskania napisu zarzuć wędkę i oczekiwania aż pojawi się odpowiedni przycisk z napisem wyciąg. Przycisk tez trzeba wciskać umiejętnie, gdyż gdy zrobimy to zbyt agresywnie ryba może się zerwać i stracimy szansę na złowienie konkretnego okazu. Jeśli ku naszej uciesze uda się doprowadzić rybę do wyświetlanego kólka to zostaje ona automatycznie wyciągnięta.

  • Czy program jest bezpieczny? 100%
  • Program działa na Windows 32 oraz 64 bit 100%
  • Czy używa proxy? 100%

Teraz może coś łowieniu, krótko ale zwięźle, otóż wciskamy napis zarzuć wędkę i czekamy, aż pojawi się odpowiedni buton z napisem wyciąg. Wciskamy go ale z umiarem i staramy się doprowadzić widoczną strzałkę jak najbliżej prawej strony, ale nie za szybko, trzeba umiejętnie regulować nasze kliknięcia. Jeśli doprowadzimy rybę do wyświetlanego kółka to zostaje ona automatycznie wyciągnięta. Jeśli chcemy złowić konkretne okazy to można stosować zanętę która oczywiście można kupić za złoto w sklepie. Warto stosować zanętę dla ryb które występują na danym łowisku. Jeśli zaznajomimy się już z grą na poważnie można przystąpić do turnieju indywidualnego lub weekendowych mistrzostw. Punkty najczęściej przyznawane są za największa ilość złowionych ryb z jednego gatunku. Gra Na Ryby to coś dla fanów wędkowania.. ale nie tylko. Warto skorzystać z prezentowanych Na Ryby Kody aby bez problemu dodać do gry złoto i banknoty. Dzięki temu bez dwóch zdań znakomita gra jaką jest Na Ryby da Ci prawdzie emocje i mistrzowską rywalizację o jak największe ryby.

Czy chcesz dodać monety i banknoty?

POBIERZ