Na Ryby inaczej również nazywana Lets Fishing to gra której większości graczy nie trzeba przedstawiać.  Gra możliwa jest również na telefonach, a na portalu NK występuje właśnie pod nazwą Na Ryby. Na ten moment zgromadziła ponad 1 mln użytkowników i liczba wciąż rośnie. Nie bez powodu… jest to gra które niesamowicie wciąga! Mało kto przecież nie lubi posiedzieć nad wodą w spokoju delektując się ciszą i patrząc na spławik. Często też towarzyszy temu wspólne grillowanie czy rozmowy do późna. Kiedy pogoda za oknem nie będzie sprzyjać, można spróbować swoich sił w łowieniu na ekranie monitora.

W Na Ryby kody można rywalizować z przyjaciółmi, wzywać do walki innych wędkarzy czy pokonywać swoje rekordy największej wyłowionej ryby.. i wiele wiele więcej. Gra na samym początku pozwala wybrać jednego rodzaju wędkę jak i żyłkę oraz przynętę. Warto logować się codziennie gdyż można otrzymywać za to dodatkowe nagrody. W grach tego typu na start nasz sprzęt nie jest jakby to powiedzieć z wysokiej półki.. żeby kupić nowe żyłki, przynęty czy wędki potrzebna nam jest waluta a w tym przypadku banknoty i monety które znacznie ułatwiają grę i możliwość stania się lepszym wędkarzem.

na ryby banknoty

Jak program dodaje monety i banknoty do gry?

Gdy zdobędziemy więcej złota to pora na wybranie się na zakupy do sklepu w celu skompletowania najlepszego sprzętu do naszych połowów. Banknoty zdobywa się trudniej, gdyż dzięki nim można kupować cenniejsze przedmioty –  jednak używając Na Ryby Kody staje się to znacznie prostsze. Zapomnieliśmy powiedzieć jeszcze o jednym mianowicie na początku kariery profesjonalnego wędkarza część wyposażenia w sklepie jest niedostępna.

Krótko o rodzaju wędkowania jakie możemy uprawiać grając w Na Ryby a jest to spinning, spławik oraz wędkarstwo morskie. Aby dotrzeć do dalej zlokalizowanych łowisk potrzebne są pojazdy dlatego warto zgromadzić więcej monet gdyż pojazdy należą do jednych z droższych rzeczy w sklepie.

Wydawcy gry nie zapomnieli o licznych udogodnieniach które pomagają w rozgrywce. Aby na bieżąco komunikować się ze znajomymi mamy dostępny livechat w którym możemy dzielić się wrażeniami z znajomymi, a jeśli mamy ich dużo i również grają w Na Ryby kody to można wymienić się prezentami. Na pewno umili to grę i sprawi, że łowienie będzie jeszcze bardziej przyjemniejsze.

Teraz może dwa słowa jak to tak naprawdę wygląda wędkarstwo – nie jest to skomplikowane a wszystko sprowadza się do wciskania napisu zarzuć wędkę i oczekiwania aż pojawi się odpowiedni przycisk z napisem wyciąg. Przycisk tez trzeba wciskać umiejętnie, gdyż gdy zrobimy to zbyt agresywnie ryba może się zerwać i stracimy szansę na złowienie konkretnego okazu. Staramy się doprowadzić widoczną strzałkę jak najbliżej prawej strony, ale nie za szybko, trzeba umiejętnie regulować nasze kliknięcia. Jeśli ku naszej uciesze uda się doprowadzić rybę do wyświetlanego kółka to zostaje ona automatycznie wyciągnięta.

Jeśli chcemy złowić konkretne okazy to można stosować zanętę która oczywiście można kupić za złoto w sklepie. Warto stosować ją dla ryb które występują na danym łowisku. Jeśli zaznajomimy się już z rozgrywką na poważnie można przystąpić do turnieju indywidualnego lub weekendowych mistrzostw. Punkty najczęściej przyznawane są za największa ilość złowionych ryb z jednego gatunku. Gra Na Ryby to coś dla fanów wędkowania.. ale nie tylko. Warto skorzystać z prezentowanych Na Ryby Kody aby bez problemu dodać do gry złoto i banknoty.